wspólnicy

Zgrany zespół to podstawa

Raphael Radecki

Prezes Renovatech

Dyrektor Agencji Renovatech Shop

+33624618965

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Jako wykonawca w branży budowlanej działa od 2006 roku. Raphael pozostaje do Państwa dyspozycji w przypadku każdego przedsięwzięcia remontowo-budowlanego.

Reprezentuje Renovatech-expert w kontaktach z Klientem – bezpośrednio z inwestorem (właścicielem obiektu) lub z przedstawicielem inwestora – z architektem lub zarządcą. Weryfikuje zakres prac a mianowicie: ocenę wykonalności technicznej projektu, wybór technologii a następnie koordynuje przebieg prac budowlanych.

Pracuje również z projektami architektoniczno-budowlanym, planami lub opisami klienta.

W oparciu o potrzeby klientów, opracowuje kosztorysy, w tym szacowanie kosztów i przygotowanie kosztorysu ofertowego. Celem tego jest zapewnienie dokładnej i szczegółowej kalkulacji uwzględniającej wszystkie założenia techniczne, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Raphael odpowiada za zarządzanie finansami oraz relacje z Klientami. Dba o prawidłowe, techniczne i administracyjne funkcjonowanie firmy, zarówno gałęzi wykonawczej Renovatech -expert jak i handlowej Renovatech-shop.

Raphael jest do dyspozycji w każdym momencie realizacji przedsięwzięcia, a satysfakcja Klienta jest jego głównym celem.

Artur Przybylowski

Dyrektor techniczny

Kierownik handlowy Agencji Renovatech Shop

+33698327450

Artur posiada wieloletnie doświadczenie techniczne w budownictwie.

Jest pasjonatem swojej pracy, zręcznie i kompetentnie zarządza pracami budowlanymi, łącząc rygor, organizację, umiejętności negocjacyjne z umiejętnościami szybkiego analizowania i podejmowania decyzji.

Jego zadanie polega głównie na koordynowaniu harmonogramu robót, dostaw towarów oraz zarządzania zamówieniami. Odpowiada za optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich aby odpowiedni fachowcy znaleźli się we właściwym czasie na odpowiednim placu budowy.

W firmie przeprowadza analizę techniczną i budżetową.

Oprócz koordynowania i motywowania naszych ekip, Artur chętnie spyka się na placu budowy z Klientami – słucha i doradza, wskazuje potencjalne ograniczenia i proponuje rozwiązania techniczne.

Artur dba o to, żeby designerskie produkty o najwyższej jakości dostępne były w naszym sklepie. Tak aby po głównym remoncie możliwe było wyposażenie wnętrza naszych Klientów, produktami ze sklepu Renovatech-shop w preferencyjnych cenach.

 

Nasza firma remontowo-budowlana pod nazwą Renovatech funkcjonuje od 2013 r. Od 1 września 2017 jej siedziba i biuro znajdują się w Fontenay-Sous-Bois. Oferujemy szeroki wachlarz usług, łącząc wiedzę z doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej. Specjalizujemy się w pracach wnętrzarskich, na życzenie projektujemy indywidualne rozwiązania aranżacyjne mieszkań, domów lub lokali firmowych. Zapraszamy.

Specjaliści firmy Renovatech pozostają do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań dotyczących szerokiego zakresu naszych usług. Jeśli jesteś zainteresowany wyceną prac remontowych zadzwoń lub skorzystaj z formularza online. Zapewniamy spersonalizowaną ofertę. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Dlaczego my?

Powodów dla których warto podjąć z nami współpracę jest wiele. Poniżej wymieniamy kilka najbardziej wymownych argumentów:

Jesteśmy firma godną zaufania,
funkcjonujemy na rynku od 2013 na rynku.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, realizowanych
z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Jesteśmy rzetelni, do prac przystępujemy po przedstawieniu i akceptacji precyzyjnego kosztorysu. 

Klienci Renovatech-expert mają zniżki
w naszym sklepie on-line Renovatech-shop.

GRATIS! Dokładne sprzątanie z wykorzystaniem profesjonalnych środków czyszczących.

Po zakończeniu prac zostawiamy czyste
i pachnące nowością wnętrze.

Czym się zajmujemy?​

Specjalnością Renovatech są wszelkie prace związane z remontami wnętrz

Renovatech oferuje kompleksowe usługi remontowe. Nasza firma zadba o wnętrze Twojego domu, począwszy od drobnych napraw aż po wykreowanie nowych przestrzeni. Zespół Renovatech, złożony z doświadczonych rzemieślników i specjalistów, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług realizując wszystkie życzenia Klienta.

Dla kogo pracujemy?

Do naszych klientów należą m.in.

Zarządcy nieruchomości

potrzebujesz zaufanych partnerów?

Jesteś zarządcą nieruchomości? Zajmujesz się wynajmem nieruchomości? Jesteś kierownikiem budżetowych założeń mieszkaniowych? Kierujesz hostelem, akademikiem, czy hotelem? Znamy wymagania i warunki klientów, wiemy jak skutecznie im sprostać.

Przedsiębiorcy

Urządzasz siedzibę swojej firmy?

Zarządzasz firmą? Chcesz wyremontować swoje biura? Czy zaprojektować i wykonać nowoczesny i nieszablonowy wystrój lokalu usługowo-handlowego? Wiemy, jak profesjonalnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Klienci indywidualni

Robisz remont swojego domu, mieszkania?

Masz w planie remont? Całego mieszkania a może tylko kuchni lub łazienki? Chcesz wymienić przestarzałą instalację elektryczną lub sanitarną? Z nami zrealizujesz każdy projekt.

Architekci

szukasz wykonawców dla swoich idei?

Szukasz profesjonalnej i kompleksowo działającej firmy dla swoich klientów? Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wykorzystaj więc nasze doświadczenie i możliwości!

Opinie Klientów

Przeczytaj recenzje Klientów dotyczące naszej firmy. Aby podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi naszych usług pozostaw komentarz wypełniając formularz na dole strony. Z góry dziękujemy za Twoją opinię. Pomoże nam on stale podnosić poziom naszych usług.

Mieszkam na prowincji i jestem właścicielem kilku mieszkań w starym budownictwie, w Paryżu. Poszukiwałem poważnej i rzetelnej firmy, która kompleksowo zajmie się remontem mieszkania. Firma Renovatech w pełni spełniła tę misję. Miałem pomysły na remont, którego byli w stanie się podjąć, ponadto go ulepszając. W rezultacie mam świetnie wyremontowane mieszkanie. Praca została wykonana z należytą starannością, a efekt naprawdę spełnia moje oczekiwania. Jestem w pełni usatysfakcjonowany dlatego zleciłem remont drugiego mieszkania firmie Renovatech. Gorąco polecam.
DOMINIQUE LEPETIT
„Po remoncie pokazałam mieszkanie sąsiadowi, który był w zachwycie 🙂 powiedział nawet„ hałas był tego wart 🙂 Zespół Renovatech działał w moim mieszkaniu wyposażając jego wnętrza. Transformacja przed / po jest spektakularna. Praca wykonana jest na najwyższym poziomie. Zwłaszcza zaangażowanie i wsparcie ze strony wspólników Renovatech. Najpierw na etapie formułowania i szacowania, a następnie podczas całej interwencji. Kierownik budowy był zawsze na miejscu i udzielał bardzo dobrych rad. Ja, który nie wiem nic o tego typu remontach, musiałem ufać w szczególności jeśli chodzi o hydraulikę i elektryczność. Zespół wykonał również drewniane meble na zamówienie o bardzo ładnym wykończeniu. Wisienką na torcie było to. że wszystko szło w dobrym nastroju pomimo nielicznych poprawek i modyfikacji niektórych usług, nieuniknionych przy tego typu remontach. Gorąco polecam. Bardzo dziękuję całemu zespołowi ”
BOUCHRA ROBY
Całkowity remont mojego 3 pokojowego mieszkania powierzyłem firmie Renovatech. Każdy pokój był do kapitalnego remontu, od podłogi do sufitu, jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac. Rafał kierownik, bardzo wyczulony i uważny na nasze prośby, rozumiał nasze potrzeby i doradzał nam jak najlepiej, prace wykonano na czas, szklany dach mojego salonu został wykonany na wymiar i nadaje mieszkaniu prawdziwy urok. Tobie też polecam tę firmę.
EMILIE GRENIER
Pragnę podziękować za wykonane zadanie, jestem bardzo zadowolona z efektu. Stwierdzam, że mieszkanie zostało wyremontowane według mojego wyobrażenia i w zadeklarowanym czasie (1,5 miesiąca). Ponadto wszyscy fachowcy i przedstawiciele firmy wysłuchiwali moich próśb i byli gotowi objaśniać mi każdy etap pracy. Dodam też, że cały zespół jest bardzo miły i sympatyczny. Bez wahania będę polecała tę firmę swoim bliskim i znajomym a w razie potrzeby ponownie do nich zadzwonię i zlecę ew. remont lub inne prace wnętrzarskie.
CAROLINE ANGLA
Jesteśmy bardzo zadowoleni z remontu naszej łazienki zrealizowanego przez firmę RENOVATECH. Chociaż praca ta trwała dłużej niż myśleliśmy, wykonana została bardzo dobrze, z bardzo dobrej jakości wykończeniami. Doceniliśmy dobry kontakt i rzemiosło oraz wsłuchiwanie się w nasze potrzeby.
ZOUBIR KHATIR
Firma RENOVATECH zrealizowała w 2 pokojowym mieszkaniu na wynajem montaż 3 okien PCV w kolorze białym wewnątrz i jasnym dębowym na zewnątrz. Jestem w pełni zadowolony z ich obsługi zarówno pod względem jakości okien jak i wykonanej pracy (wycena i szybki montaż, zgodnie z oczekiwaniami, doceniam porządek po zakończeniu prac). Polecam.
PASCAL LAPORTE
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
NIESTANDARDOWE REALIZACJE TO NASZA PASJA
ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia​
Previous
Next

Bądźmy w kontakcie

Zostaw wiadomość

Fontenay-Sous-Bois - 102, Rue Dalayrac

+33 6 24 61 89 65