Czym się zajmujemy?​

Specjalnością Renovatech są wszystkie prace związane z remontami wnętrz

Renovatech oferuje kompleksowe usługi remontowe. Nasza firma zadba o wnętrze Twojego domu, począwszy od drobnych napraw aż po wykreowanie nowych przestrzeni. Zespół Renovatech, złożony z doświadczonych rzemieślników i specjalistów, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług realizując wszystkie życzenia Klienta.

Zakres usług i przykłady realizacji

set1_picto_malarz
Prace malarskie

Zapewniamy wykwalifikowanych malarzy obiektowych, oferujemy zarówno wykonawstwo jak i porady dotyczące dekoracji ścian i sufitów. Jesteśmy upoważnieni do stosowania wszystkich rodzajów farb wewnętrznych, w szczególności: akrylowych, olejnych, alkidowych, stiukowych lub woskowych do betonu, zapewniając tym samym dowolny, pożądany efekt: matowy, satynowy, błyszczący lub aksamitny.

Elektryka
set1_picto_elektryk

Modernizujemy niesprawne i przestarzałe instalacje aby były zgodne ze współczesnymi standardami i przepisami – wymiana rozdzielni, realizacja kompletnych instalacji, w tym trójfazowych, w standardzie NFC 15 100. Wykonujemy również instalacje domofonowe.

 
set1_picto_glazura
Płytki i ceramika

Układamy wszystkie rodzaje płytek: klasyczne, zellige, mozaikę, kamień naturalny, marmur, nietypowe formaty. Wykonujemy połączenia epoksydowe wycięte w nietypowy sposób. Przeprowadzamy również krystalizację lub monobrush.

 
set1_picto_hydraulik
Hydraulika

Możesz powierzyć nam remont swojej instalacji hydraulicznej i centralnego ogrzewania wraz z montażem osprzętu sanitarnego. Realizujemy instalacje wodociągowe i kanalizacyjne w łazience lub kuchni. Wykonujemy instalacje EF i EC z wykorzystaniem miedzi lub PER. Instalujemy zasobniki CWU, kotły gazowe, wykonujemy instalacje grzewcze.

set1_picto_parkiet
Podłogi

Zmień okładzinę podłogową z pomocą naszych specjalistów. Jeśli to konieczne najpierw usuwamy istniejącą powłokę, aby położyć: płytki, linoleum, parkiet lub wykładzinę. Układamy klejone lub pływające parkiety, laminaty, stosujemy wodoodporne materiały przeznaczone do wilgotnych pomieszczeń. Szlifujemy, cyklinujemy i lakierujemy podłogi.

set1_picto_meble
Meble i stolarstwo

Nasi stolarze stworzą niestandardowe elementy wnętrza lub wykonają meble wg indywidualnego projektu. Oferujemy meble melaminowe, drewniane lub MDF, dopasowane do wnętrza i potrzeb klienta.

set1_picto_murarz
Ściany działowe i podwieszane sufity

Nasza oferta obejmuje także wykonawstwo ścian działowych i podwieszanych sufitów np. z wodoodpornych płyt BA13 i BA13, klasycznych i wodoodpornych płyt gipsowych, dzielenie pomieszczeń ścianami działowymi i ruchomymi przegrodami.

set1_picto_szyby
Szklane przepierzenia

Wykonujemy szklane przegrody, klatki schodowe i metalowe spawane ramy opracowane wg indywidualnych projektów.

set1_picto_okno
Okna i drzwi

Oferujemy zaprojektowane na wymiar okna i drzwi, które mogą być wykonane w każdej dostępnej technologii: drewno, aluminium, PCV. Okna mogą być zupełnie nowe lub, jeśli wymagaja tego okoliczności, odnowione na starych ramach.

 
set1_picto_kuchnie
Kuchnie

Zapewniamy kompleksowe projektowanie i wykonawstwo kuchni na zamówienie, od rozwiązań opartych na powszechnie uznawanych systemach po designer’skie i oryginalne projekty.

set1_picto_izolacje
Izolacje

Kładziemy wewnętrzne izolacje akustyczne i termiczne, wełnę mineralną w przestrzeniach dachowych, dachy rozkładane, ściany okładzinowe BA10 i styropian.

Bezpłatna wycena

Zadzwoń +33 6 24 61 89 65 lub wypełnij formularz

Bądźmy w kontakcie

Zostaw wiadomość

Fontenay-Sous-Bois - 102, Rue Dalayrac

+33 6 24 61 89 65